• Неодамнешно
Пар Јаглеродни Четки Замени ЗА DV14DSL DV14DL DS18DSL DS18DSAL DS18DMR DS18DL DS14DSL DS14DSAL DS14DMR
zoom_in

Пар Јаглеродни Четки Замени ЗА DV14DSL DV14DL DS18DSL DS18DSAL DS18DMR DS18DL DS14DSL DS14DSAL DS14DMR

DEN 247.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

боја : како што е прикажано материјал : Содржина На Метален Пакет : 1 пар х Јаглеродни Четкисамо горенаведената содржина на пакувањето, други производи не се вклучени.Забелешка : Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. Големина : . 4. 9х5, 85х11, 8мм. HW0003264. Добра изработка.Долг работен век. Одговара ЗА DV14 DSL DS14 DSL DS18 DSL DS18 DSAL DS18 DMR DS18 DL DS14 DSL DS14 DSAL DS14 DMR WF14 DSL G18 DMR G18 DL G14 DSL G14 DMR G14 DL DV18 DSL DV18 DMR DV18 DL DV18 DL DV14 DSL. Сосема ново.

Избор на купувачи..