• Неодамнешно
Hueook Џемпери За Жени Плус Големина Еднобојни Долги Ракави Обични Лабави Плетени Женски Врвни Палто
zoom_in

Hueook Џемпери За Жени Плус Големина Еднобојни Долги Ракави Обични Лабави Плетени Женски Врвни Палто

DEN 373.12

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Зимски Нов Европски Американски Лабав Плетен Џемпер Со Врат Женски Врв Coat Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобен материјал, погоден за различни. 4 Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5.Стилската и модната Лента ве прават попривлечна Сезона : Пролет, Лето : Женска Прилика : Дома,Дневен Стил : Секојдневен,Моден Материјал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Дебелина : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 114см/44.88 "Ракав : 43см/16.93 " Должина : 60см/23.62". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 44см/17.32 " Должина : 61см/24.02". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 45см/17.72 " Должина : 62см/24.41". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 126см/49.61 "Ракав : 46см/18.11 " Должина : 63см/24.80". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 47см/18.50 " Должина : 64см/25.20". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 134см/52.76 "Ракав : 48см/18.90" Должина : 65см/25.59 " џемперите за жени се задолжителен предмет во вашата гардероба. Специјалниот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. Ова е одличен подарок за вашите љубовници, пријатели или за себе. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, Домашен Одмор и многу повеќе. Изработен е Од Материјал,машина што се пере во ладна вода. Не избелувајте. Рамно суво. Топло железо. Загарантирано без пилинг, без намалување, без брчки доволно издржливи за вашето секојдневно носење.

Избор на купувачи..