• Неодамнешно
Приход Та Услуга Рекламирање Пердув Банер Знаме Знаме Знаме Со Знаме Пол Комплет И Земјата Удел
zoom_in

Приход Та Услуга Рекламирање Пердув Банер Знаме Знаме Знаме Со Знаме Пол Комплет И Земјата Удел

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ со СПАЈК НА ЗЕМЈА : овој комплет вклучува ~12ft x 2.5 знаме на страв 1 15ft телескопски јарбол и 1 удел на земја. Ова поставување може да се користи или нечистотија.ВАШИОТ БИЗНИС ЗАБЕЛЕЖА : а мора да има за бизниси скриени во голем и тешко да се сортира трговски центар. Користете знамиња за знамиња на се тротоарот или влезот на клиентите до вашата врата.РЕКЛАМИРАЈТЕ ПУПКА : Најисплатлив начин за рекламирање. Просечниот животен век носи трошоци за рекламирање на само неколку пени дневно.ВИДЛИВИ ОД ДАЛЕЧИНА : Светли и живописни бои ги прават знамињата лесно видливи за луѓето автопат или пресек. се мора да имаат на вашиот бизнис забележав. Задниот дел на знамето ќе има огледална слика на фрт. Полскиот ракав на знамето е обично црн, но некои дизајни можат да доаѓаат со бело.4 парче телескопски пол комплет и челик земјата удел вклучени за лесно монтирање на нечистотија Данок На Доход Услуги Рекламирање Пердув Банер Знаме Знаме Знаме Со Знаме Пол Комплет И Земјата Удел.

Избор на купувачи..