• Неодамнешно
Шорцеви за Вежбање За Мажи Теретана Атлетски Патеки Секојдневно Лабаво Вклопување Трчање Шорцеви За Влечење Цврста Боја
zoom_in

Шорцеви за Вежбање За Мажи Теретана Атлетски Патеки Секојдневно Лабаво Вклопување Трчање Шорцеви За Влечење Цврста Боја

DEN 623.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : СРЕДНИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 30 Половината : 68-94см/26.77-37.01 "Колк : 98см/38.58 " Должина : 47см/18.50". Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 32 Половината : 72-98см/28.35-38.58 "Колк : 104см/40.94 " Должина : 50см/19.69". Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 34 Половината : 76-102см/29.92-40.16 "Колк : 108см/42.52 " Должина : 52см/20.47". Големина. : 2x-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 36 Половината : 80-106cm/31.50-41.73 "Хип : 112cm/44.09 " Должина : 54cm/21.26". Големина. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 38 Половината : 84-110cm/33.07-43.31 "Колк : 114cm/44.88 " Должина : 55cm/21.65" ?●Ткаенина●Полиестер, Мека Ткаенина И Удобни Секојдневни Панталони за сите сезони. Задолжително во вашата гардероба, може да се носи со повеќе изгледи, како што се тенкови, блузи, кошула, блуза, одржувајќи ве стилски во текот на целиот ден. Спортски дизајн : со цел да се зголеми удобноста на спортот, спортските панталони се направени од микро-еластични ткаенини, половината може да се прилагоди.Класичните бои и џебовите со потпис обезбедуваат складирање на клучеви и мобилни телефони, додека ве одржуваат многу удобно. Ажурирано вклопување што ги прави нозете да изгледаат добро. ?`+Прилики-овие удобни секојдневни панталони се избор за Работа, Канцеларија, Датум, Одмор, Плажа, Одмор, На Отворено, Секојдневно излегување, Секојдневно носење, Шопинг и какви било други прилики Во Пролет, Лето, Fall и Зима. Натпревар : Одговара на овие дневни панталони со обични врвови, кардигани, тенкови блузи, маици, врвови на култури. Удобни панталони што можете лесно да ги облечете нагоре или надолу. Материјалот завеси на најласкав начин и лесно можете да добиете шик изглед. За Забелешка : Машинско перење и миење раце. Лесно се чисти, брзо се суши. Ве молиме нарачајте ги машките панталони врз основа на табелата со големини што ја даваме.

Избор на купувачи..