• Неодамнешно
Мое дете на Картер, облека за девојчиња за бебиња и мали деца, 3-парчиња, големини од 12 метри-5Т
zoom_in

Мое дете на Картер, облека за девојчиња за бебиња и мали деца, 3-парчиња, големини од 12 метри-5Т

DEN 169.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Без разлика дали одат на училиште, играат датуми или едноставно дружење со Мама, оваа облека за играње на деца за девојчиња за деца е неопходно и удобно. Оставете ја да се меша и да се совпаѓа и да ја зголеми нејзината доверба додека се префрла помеѓу различните врвови. За повеќе покачен изглед, водете ја кон протокот, врвот во стилот на пилум, изработен од дрес на крцкање. За да ги одржувате работите случајни, одете со удобниот памук од Jerseyерси со џебот од слатко срце. Двете врвови совршено се совпаѓаат со удобните и строгите панталони. Овој 3-парчен играч за играње за девојчиња за мали деца нема да разочара. Секое парче во овој сет е направено со ист доверлив квалитет како Картер и Стандард 100 од Оеко-Текс, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. 3-парчен сет. ТЕЕ : 100% памук од Jerseyерси. Половина плоча. Покриена еластична лента за половината за удобно вклопување. Измешајте и совпаѓајте стил. ПЕЛУМСКИОТ ПОВЕЕ. Долги ракави. Печатење на сите. Големини 12м-5Т. Стандард 100 од Оеко-Текс 20.hus.39362.

Избор на купувачи..