• Неодамнешно
Комо Блу ​​женски резервоар и шорцеви сет, 2 парчиња
zoom_in

Комо Блу ​​женски резервоар и шорцеви сет, 2 парчиња

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој тренд-десно-десно, француски теринг резервоар и шорцеви поставени од COMO Blu прави одличен сет за спиење или лов. Супер-мека ткаенина има удобно чувство кое веднаш се релаксира и лесното чувство ви помага да се оладите преку ноќ. Материјал : 68% полиестер/28% рајон/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : ТОП ТОП И ШОРТИ. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина на резервоарот со големина : полу-опремени; стил на пуловер; екипаж; без ракави; сите печатени. Шорцеви карактеристики : стилизирање на влечење; еластична лента за половината со врзана вратоврска; опуштено вклопување; Печати. ​​ТЕКС ТОП И СЛЕДНИЦИ СИТЕ ЗА СВЕТИ ЗА WЕНИ ОД КОМО БЛУ.

Избор на купувачи..