• Неодамнешно
Скандинавија Северна Норвешка Пејзажи Скандинавска Сцена Мирно Крајбрежје Тивка Природа Градина Знаме Декоративно Знаме Куќа Банер
zoom_in

Скандинавија Северна Норвешка Пејзажи Скандинавска Сцена Мирно Крајбрежје Тивка Природа Градина Знаме Декоративно Знаме Куќа

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Само градинарско знаме, не вклучувајќи јарбол. Изработен од висококвалитетен полиестер . ткаенината отпорна на временски услови и отпорна на избледување ќе го одржува летањето многу сезони . Само градинарско знаме, не вклучувајќи јарбол. Изработен од висококвалитетен полиестер . ткаенината отпорна на временски услови и отпорна на избледување ќе го одржува летањето многу сезони.

Избор на купувачи..