• Неодамнешно
Гори Божиќ Затемнување Прозорец Завеса Громет Соба Затемнување Завеса Термоизолирани Прозорец Третмани Дупчица Прстен Врвот Прозорец Завеси Езерото Сина W: 42 L: 63
zoom_in

Гори Божиќ Затемнување Прозорец Завеса Громет Соба Затемнување Завеса Термоизолирани Прозорец Третмани Дупчица Прстен Врвот

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

, додавајќи стил и Божиќна атмосфера на секој простор во кој се користат.Повеќе Прилики : тие не се погодни само за надворешен простор како трем, двор,кабана,итн. Пеглајте на тивок оган доколку е потребно. Овие завеси ја симболизираат целата зимска сезона за декорација на вашиот дом. Пеглајте на тивок оган доколку е потребно.Затемнување : нашите божиќни завеси се дебели, обезбедуваат одреден степен на приватност за вас.

Избор на купувачи..