• Неодамнешно
Свети Патрикс Ден Кошула Жените Печати Долг Ракав О Вратот Маица Врвот
zoom_in

Свети Патрикс Ден Кошула Жените Печати Долг Ракав О Вратот Маица Врвот

DEN 319.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : umn, зима, пролет. Повод : Секојдневно. Стил : Секојдневен. Нежно миење на машината. Немој . Содржина на пакетот : 1 х Врвот. Големина шема : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 41cm/16.14" Ракав : 60cm/23.62" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 104cm/40.94" Рамо : 42cm/16.54" Ракав : 61cm/24.02" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 108см/42.52" рамо : 43см/16.93" ракав : 62см/24.41" должина : 67см/26.38"големина : xl биста : 112см/44.09" рамо : 44см/17.32" ракав : 63см/24.80" должина : 69см/27.17"големина : xxl биста : 116см/45.67" рамо : 45см/17.72" ракав : 64см/25.20" должина : 71см/27.95" Свети патрикс ден Кошула Жени Долг Ракав плус големина. свети патрикс ден кошула мажи копчето надолу. Класичен Деколте На Екипажот Во Боја, И Долги Ракави Отпечатоци Врвот. Жените Свети Патрикс Ден Отпечатоци Долг Ракав О Вратот Маица Врвот. Ве Одржува Кул Овој Фестивал. Дизајниран И Конструиран За Вклопување И Удобност На Телото, Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини Пред Да Нарачате.

Избор на купувачи..