• Неодамнешно
Неонски Мрежести Бутови Со Висока Кралица - Жешка Розова Стил: 4900Q-HOTPINK
zoom_in

Неонски Мрежести Бутови Со Висока Кралица - Жешка Розова Стил: 4900Q-HOTPINK

DEN 303.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие неонски мрежести височини на бутовите имаат цврст врв и се совршен завршен допир на вашата облека или костим! (Шорцеви не се вклучени .) Одговара до 225 килограми. Кутија ставка Рачно миење со ладна вода. Сув воздух. Музички Нозе-Мрежест Бут Здраво-Кралица Големина / Розова.

Избор на купувачи..