• Неодамнешно
Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности платно печати '15194' Градови во САД - Бели, портокалови
zoom_in

Студиото Винвуд Студио и Скилинис wallидни уметности платно печати '15194' Градови во САД - Бели, портокалови

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

15194, е вешто направено тропско уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата тема за украси за дома. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Дизајн на град и град со тема на градовите во Соединетите држави за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Избор на купувачи..