• Неодамнешно
Урбан Од Ландау Женски Двоен Џеб Кросовер Пилинг Врвот, Стил 9534
zoom_in

Урбан Од Ландау Женски Двоен Џеб Кросовер Пилинг Врвот, Стил 9534

DEN 319.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност. Удобен и функционален, овој врв за чистење на кросовер-вратот има опуштено вклопување надополнето со кратки ракави за дополнителна слобода на движење и целодневна носливост. Удобната, ласкава силуета има два длабоки џебови, осигурувајќи дека вашите медицински најважни работи се секогаш на дофат. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Класично Опуштено Вклопување : Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење без разлика дали е напикано или оставено лабаво. Стилска Должина : 27 1/2" (Големина Медиум). Удобна Ткаенина : нашата ткаенина за лесна нега што дише е четкана за дополнителна мекост, отпорна на избледување и доволно издржлива за да издржи комерцијално перење. Лесна Нега : ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Функционално Складирање : 2 длабоки џебови чувајте ги медицинските инструменти организирани и на дофат.

Избор на купувачи..