• Неодамнешно
Тулум Офелија Граничи Со Геометриска Област Килим, 8' 10', Слонова Коска Тиркизна
zoom_in

Тулум Офелија Граничи Со Геометриска Област Килим, 8' 10', Слонова Коска Тиркизна

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Продавница Safavieh на . Направени со употреба на меки и издржливи полипропиленски синтетички предива, килимите Од Тулум додаваат карактеристичен изглед и утешно чувство под нозете во секоја просторија.

Избор на купувачи..