• Неодамнешно
Марта СТЈУАРТ МС032-Марта Стјуарт Лепливи Матрици 2 Пкг-Машина За Пишување 5.75 Х7.75 Дизајни
zoom_in

Марта СТЈУАРТ МС032-Марта Стјуарт Лепливи Матрици 2 Пкг-Машина За Пишување 5.75 Х7.75 Дизајни

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Матрици за крајна Леплива азбука Од марта стјуарт занаети, Вклучува 2 листови со матрици кои се состојат од 78 матрици за фонт за машина за пишување, Секој лист со матрици има 5,75 х 7,75 инчи, Има големи и мали букви, броеви, интерпункциски знаци и декоративни елементи, лепливата подлога ги прави овие идеални за додавање дизајни насекаде-вклучувајќи закривени или масни површини.

Избор на купувачи..