• Неодамнешно
ЕЗ Фолд И ЕЗ Ќе Соберат Кошаркарски Натпревар Со 2 Играчи
zoom_in

ЕЗ Фолд И ЕЗ Ќе Соберат Кошаркарски Натпревар Со 2 Играчи

DEN 2864.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

СО Еспн ЕЗ Преклопете Кошаркарски Натпревар Со 2 Играчи, можете да играте сами или истовремено со натпреварувач. Електронскиот СИСТЕМ ЗА БОДУВАЊЕ НА ЛЕР со автентични аркадни звуци им дава на стрелците наплив на адреналин на спакувана теренска куќа додека се натпреваруваат во 8 различни игри со вештини. КОГА не се користи, Кошаркарскиот Натпревар ЕСПН ЕЗ Се преклопува на речиси половина од нејзината големина и зафаќа минимален простор во вашата гаража или гостинска соба. Челичната рамка отпорна на ' рѓа 1,5 е лесна, а чистата поликарбонатна табла ја подобрува преносливоста на играта. Склопувањето е брзо и лесно бидејќи секоја цевка од челична рамка е опремена со внатрешно јаже за водење што ќе го направи едноставно да се знае која цевка се прицврстува на следната; со само неколку брзи кликања рамката е завршена! Кога времето или времето бара активности во затворен простор, не гледајте подалеку од Кошаркарскиот Натпревар ЕСПН ЕЗ. Ги одржува вашите вештини за снимање остри и им помага на помладите играчи да развијат координација рака-око и фини моторни вештини. ЕСПН ЕЗ Фолд И ЕЗ Да Се Соберат Кошаркарски Натпревар Со 2 Играчи Лесно да се соберат комплет од 6 парчиња . Рамковни столбови опремени со претходно инсталирани водечки јажиња; само прицврстете ги столбовите заедно и подготвени сте да играте. Таблата ОД мдф има два челични бандажи од 12 инчи со тешки најлонски мрежи. Дизајн на преклопување за лесно складирање што заштедува речиси 30% повеќе простор од слични кошаркарски игри. Вграден систем за заклучување за режим на складирање за подобрување на безбедноста; 3" тркалца за заклучување за лесен транспорт. Интегриран LED дисплеј за бодување и часовник за игри; вклучува 8 одлични опции за игра; потребни се 4a батерии (не се вклучени). Собрани димензии : 81 "L x 48" W x 80.5 "H. Преклопени димензии : 48" L x 20 "W x 80.5" H.

Избор на купувачи..