• Неодамнешно
Колекцијата За Домашен Декор На Ступел Помош За Перење На Мајки Сакаше Врамена Ѕидна Уметност
zoom_in

Колекцијата За Домашен Декор На Ступел Помош За Перење На Мајки Сакаше Врамена Ѕидна Уметност

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

За лесен начин да побарате помош, закачете Ја Колекцијата За Домашен Декор "Ступел" Мајки Помош За Перење Алишта Сакаше Врамена Ѕидна Уметност во вашата перална. Таблата и текстуалниот дизајн се литографија на giclee монтирана на дрво и подобрена со текстурирани потези со четки. Рамката од зрно од дрво од абонос го прави ова уметничко парче стилско. Изберете од достапни големини.Димензии : 11w x 1.5 d x 14h во.16w x 1.5 d x 20h во. Изберете од достапните опции за големина. За внатрешна употреба. Разнобојна ѕидна уметност. Акрилна текстура ѕидна уметност со дрвена рамка. Раката се протегала на рамката. Уметнички дела Од Џо Мултон.

Избор на купувачи..