• Неодамнешно
Arзона Кардинали 22 34 Лари Фицџералд Постер
zoom_in

Arзона Кардинали 22 34 Лари Фицџералд Постер

DEN 111.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Никој нема да може да негира дека сте навивач на #1 fзона кардинали кога ќе го закачите Овој Плеер На Лери фицџералд 22" х 34". Овој сладок постер е совршен додаток на вашата колекција. Колеги fansзона кардинали фановите ќе бидат завидливи кога ќе го видат ова изложено во вашата пештера на обожаватели. Лари Фицџералдizзона Кардинали Нфл Фудбалски Спортски Постер 22х34 е официјално лиценциран и професионално отпечатен во САД на висококвалитетна постер хартија користејќи отпорни на бледнее, премиум мастила. Ова уметничко дело лесно се врамува и виси со рамка за постер или се става на вашиот ѕид со кит за постер (и двете се продаваат одделно). Сосема нови бродови за постери валани во цврста картонска цевка и се поддржани со гаранција за задоволство.

Избор на купувачи..