• Неодамнешно
Закачка Топка, 10
zoom_in

Закачка Топка, 10

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ниту една големина од 10 инчи совршена за екстра големи кучиња. Направено од тврда пластика држи до најтешкиот залак!. Топката во топката ќе го држи вашето куче зафатено со часови. Ролни errактички и плови!. Дизајниран имајќи ја предвид вашата безбедност и безбедноста на вашите миленици.

Избор на купувачи..