• Неодамнешно
Вклучен Е обновен Apple iPad Air, 32gb, Црна Вселенска Сива, WiFi, Куќиште и Игла
zoom_in

Вклучен Е обновен Apple iPad Air, 32gb, Црна Вселенска Сива, WiFi, Куќиште и Игла

DEN 1904.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

РЕНОВИРАНА СТАВКА - 3 - ТА СТРАНА - ПАКЕТ од поместувања - Apple i Pad Air 32gb-Wi Fi Само (ЕКРАН НА ДОПИР), Заврши : Црна, 9,7-инчен Мрежен Дисплеј со повеќе Допири (2048x1536 резолуција на пиксели), а7 чип со 64-битна архитектура, 32gb Складирање, 5-мегапикселна визија камера, FACETIME HD камера, 1080p HD ВИДЕО СНИМАЊЕ, WI-FI (802.11 a/b/G/n) + Bluetooth 4.0 Технологија, ПАКЕТ ВКЛУЧУВА : ipad, Случај, пенкало за игла, не-oem Молња до usb кабел + блок за полнење, 1-годишен пакет за гаранција за замена вклучува : ipad, БЛОК за полнење, кабел За Осветлување, заштитна кутија, пенкало за игла и 1 Година Гаранција. Овој производ можеби не е сертифициран од производителот, но е професионално проверен, тестиран и исчистен од Обновени Продавачи и Добавувачи на Програми. Целосно функционален производ Во Како Нова Состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат приближно 12 инчи подалеку или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци кои ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но можеби не се оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена доколку не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Избор на купувачи..