• Неодамнешно
Скоч Висока Јачина Влакно Лента, Гума, 3 Јадро, Јасно М8981
zoom_in

Скоч Висока Јачина Влакно Лента, Гума, 3 Јадро, Јасно М8981

DEN 416.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

За затворање на кутии, стабилизирање на палети, пакување, зајакнување и обезбедување на компонентите на апаратот за време на транспортот, оваа лента со висока јачина обезбедува важни придобивки за производителите на цевки, метални производи, мебел, апарати, автомобилски делови, спортски производи, како и преработувачи на храна и пијалоци.

Избор на купувачи..