• Неодамнешно
Прикриени Ултра Флеш Тешко Преклопен Камион Кревет Тонео Покритие
zoom_in

Прикриени Ултра Флеш Тешко Преклопен Камион Кревет Тонео Покритие

DEN 3264.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Самиот капак лежи рамна монтажа, овозможувајќи ви да го подобрите изгледот на вашиот камион. СТИЛСКИ МАТ ФИНИШ. Издржливите алуминиумски панели На Ултра Флекс доаѓаат со мат-црна завршница. Прикриениот ултра Флексибилен тврд преклоп е лесен и лесен за инсталирање. Сите нови функции што го придружуваат Ултра Флексот вклучуваат заптивка на задната врата со двојно дејство, овозможувајќи лесно ракување и да ја затворите задната врата со прикривање или надолу.

Избор на купувачи..