• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност максимум платно уметност од Дин Русо, црна мат, сребрена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност максимум платно уметност од Дин Русо, црна мат, сребрена рамка

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Макс“ платно уметност од Дин Русо, Црна мат, Сребрена рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Избор на купувачи..