• Неодамнешно
Линдзи Janејних iPhone Bird галерија обвиткано платно
zoom_in

Линдзи Janејних iPhone Bird галерија обвиткано платно

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

IPhonebird е висококвалитетно платно печатење на исклучителна фотографија на прекрасна бубамара, искривена на розов случај на i Phone. Боите на оваа фотографија се апсолутно динамични. Галерија „i Phonebird “ завиткано платно од Линдзи Janејних е рачно изработена со нашиот потпис "Artcanvaz " технологија, во која има трајна и цврста градба на премиум платно и топола. Ова парче е подготвено да виси во вашиот дом или место на деловно работење и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Цврстата конструкција и внимателното склопување обезбедуваат ова парче да го издржи тестот на времето. Линдзи Janејних „i Phone Bird“ галерија обвиткано платно : високо квалитетна слика. Подготвени да висат. Предмет : животни.

Избор на купувачи..