• Неодамнешно
Fekkai Комплет За Стартер Со Целосна Јачина На Звук, Компјутер
zoom_in

Fekkai Комплет За Стартер Со Целосна Јачина На Звук, Компјутер

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Не користете во близина на пламен или додека пушите. Избегнувајте прекумерно вдишување. 1 сет Њујорк, ЊУЈОРК 10022 866-514-8048 Фекаи Комплет За Стартување Со Целосен Волумен : 2 шампони за течни унци, 2 регенератори за течни унци и 1,5 унци Чисто Држете лак за коса. Натопен со екстракти од цитрус и женшен и миризлив со фузија на овошје од нане, Системот За Шампон И Регенератор Со Целосен Волумен обезбедува попустливо и возбудливо искуство. Не кршете, пробивајте или согорувајте. - Фредерик Фекаи. Размислете за оваа колекција алатник за волумен. Раскошно и луксузно искуство за подобрување на волуменот. Чисто Држете Лак За Коса : Држете ја конзервата 8-12 инчи од косата. Чувајте подалеку од дофат на деца. Шампон Со Целосен Волумен : Масирајте во влажна коса. Попустливо и возбудливо искуство што нема да ве изневери. Спреј рамномерно.

Избор на купувачи..