• Неодамнешно
Комплет за коса за коса Conair Chrome, модел HC231RS
zoom_in

Комплет за коса за коса Conair Chrome, модел HC231RS

DEN 799.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Користете го комплетот Conair Cute Cute 21-парчен комплет за фризури за хромирани; Домашен комплет за сечење на коса; Хром за професионални квалитетни фризури и трим дома. Моќниот клипер за коса на косата доаѓа со контрола и чешли од пет позиции, нудејќи 50 вкупни поставки за прецизна контрола што ви овозможува да ја исечете косата како професионалец. Тивкиот DC мотор ја придвижува брзината и моќноста на сечилото, а сечилата за самообоени челици од самоодлетување се сече десно во потерата. Не'рѓосувачки челик сечила Сечилата на самоокинувач од не'рѓосувачки челик ја исекуваат косата десно до потерата и тивката DC мотор ја погодува брзината и моќноста на сечилото. Контрола на заклучување на затегнување Моќниот клипер доаѓа со контрола и чешли со пет позиции, нудејќи 50 вкупни поставки за прецизна контрола што ви овозможува да ја исечете косата како професионалец. Клипер за прецизност, моќност и издржливост на косата вклучува 9 додатоци на чешел : • 1/8 ", 1/4", 3/8 ", 1/2", 5/8 ", 3/4", 7/8 ", Лево и десно уво • Барбер Кејп • Барбер чешел • Чешел за стилизирање • 2 клипови за стилизирање • Тешка кутија • Ножици • Четка за чистење, масло и чувар на сечилото.

Избор на купувачи..