• Неодамнешно
Јингуо 3д Коса-Како Автентични Веѓи Чешлање Обликување Веѓа Обликувач Шминка Веѓи Стап
zoom_in

Јингуо 3д Коса-Како Автентични Веѓи Чешлање Обликување Веѓа Обликувач Шминка Веѓи Стап

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

3д Автентични веѓи Слични НА Коса Чешлање Обликување Шминка за Обликување на Веѓи налепница за веѓи : Овие веѓи со стап веднаш го трансформираат вашиот изглед со целосни и природни веѓи.Веѓите на флик во секунди!Заборавете на неуредната апликација со лепила или вишок мастило и пудра по целото лице. Само исплакнете малку вода и излупете - СИТЕ СТЕ ГОТОВИ!Направени со водоотпорни пигменти, овие веѓи имаат силна моќ на престој до 15 дена.Ако може да биде заштитенза разлика од козметичкото тетовирање и трајниот вез, нашите веѓи не предизвикуваат апсолутно никаква штета или рани на кожата без време на опоравување. Држете се и останете прекрасни!Без разлика дали сакате остар лак, нежна кривина или исправена структура, можете да ги најдете совршените веѓи од нашиот избор за да ја ласкате формата на лицето.Количина : парче 10 Парапозиции Веѓи на саканата област.Навлажнете ја страната на хартијата со мала количина вода.Излупете полека и Обично забележете : не бришете вклучен тврд пакет : 1x Налепница За Веѓи Јингуо 3d Автентични Веѓи Слични на Коса Чешлање Обликување На Шминка За Обликување На Веѓи Стапче за Веѓи.

Избор на купувачи..