• Неодамнешно
Кингстон Месинг KB968ALL Широко Распространета Тапа За Бања, Четкан Никел
zoom_in

Кингстон Месинг KB968ALL Широко Распространета Тапа За Бања, Четкан Никел

DEN 4367.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Восхитуван поради својата совршена комбинација на неспоредлив традиционализам со вкус на уникатни карактеристики, оваа славина нуди безвременска привлечност и привлечен дизајн. Идеални за попространи бањи, распространетите славини се повеќе распоредени и имаат инсталација со 3 дупки. Широко распространетата славина За бања Магелан од 8 инчи и нејзината карактеристична цврста конструкција од месинг и врвна завршница со никел со четки гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Прифатете го допирот на извонредност што го нуди овој уред и направете го тоа додаток во вашиот дом. Вклучен е и соодветен одвод на завршницата. Цврста Месинг Конструкција. Дурасеал Кертриџ Без Миење. Палубата планината 8 "до 16" Широко Распространета 3-Дупка Инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ Стапка На Проток На Излив на 60 ПСИ. Стандардна 1/2 " Ips Врска. 2-3/4" Расчистување На Изливот. 5-3/4" Излив Дофат. Вклучува Појавување Заврши Скокачки Мозоци. Рачките со двојна Рачка Ги Исполнуваат Упатствата НА АДА. Завршница Отпорна На Корозија.

Избор на купувачи..