• Неодамнешно
Укоке 1-годишен Филтер За Замена Поставен За Сцена ЗА УКОКЕ РО75Г И РО75ГП Систем За Филтрирање На Вода Со Обратна Осмоза, 6~ месеци
zoom_in

Укоке 1-годишен Филтер За Замена Поставен За Сцена ЗА УКОКЕ РО75Г И РО75ГП Систем За Филтрирање На Вода Со Обратна Осмоза, 6~

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Укоке RO75 GP & RO75 G 6 Фаза обратна осмоза филтрација Серија Фаза 1-6 замена пред-филтри Сертифициран NSF/ANSI Стандард 58 Ukoke 1-година Замена Филтер Во Собата за 6 Фаза (9pcs) ЗА UKOKE RO75 G & RO75 GP Обратна Осмоза Вода Филтрација Систем, 6~12 месеци.

Избор на купувачи..