• Неодамнешно
Дизни Бебе 3Д Ултра Целосна Големина Висок Стол, Ѕиркање Мини
zoom_in

Дизни Бебе 3Д Ултра Целосна Големина Висок Стол, Ѕиркање Мини

DEN 1519.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Високиот Стол На Дизни 3Д го прави времето забавно за вашето малечко. Лесно е да се складира и да се земе во движење, или можете да го поставите веднаш на вашата кујнска маса со остатокот од семејството. Изграден со вашето дете, фиоката со целосна големина се прилагодува на три позиции и вклучува влошка за миење садови за брзо и лесно чистење. Луксузната подлога за седишта прикажува весела графика На Мини со продолжена ткаенина и возбуда – едноставно е да се избрише и исчисти. Високиот стол преклопува компактно и брзо претстојно складирање во куќата или автомобилот. Без разлика дали јадете дома или надвор и околу, Ултра Столчето Дизни3д е погодно и забавно. Дизни Бејби им нуди на денешните родители како вас се што ви треба за да се поврзете со бебето во секоја фаза. Линијата За Бебиња На Дизни вклучува најважни работи за Облека, Расадник, Во Движење, Бања, Хранење, Откривање и Прослава. Ние работиме со најдобрите брендови во индустријата за новороденчиња за да ви донесеме производи за да го направите вашето време со бебето магично. Делукс седиште рампа со мини графички, продолжен ткаенина и возбудува. Компактен преклоп за брзо и лесно складирање. 3-позиција прилагодлив послужавник. Машина за миење садови-безбедно вметнете фиока. Стои самостојно кога е преклопен. Сместува дете до 50 килограми.

Избор на купувачи..