• Неодамнешно
Г12052б Флуоресцентна Зелена Точка Картон Тагови За Испорака-Претходно Нанижани Направени во САД СЛУЧАЈ од 1000
zoom_in

Г12052б Флуоресцентна Зелена Точка Картон Тагови За Испорака-Претходно Нанижани Направени во САД СЛУЧАЈ од 1000

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Светли флуоресцентни ознаки бараат внимание!.Тагови функција 3/16" засилена дупчица отпорна на кинење.Ознаките се нанижани со јамка со 12", неполирана памучна низа.Дополнителни стринг достапни акции Број Г2501. 13 Пт. Тагови За Испорака-Флуоресцентнипред-Нанижани. ШКУ : Г12052Б. Боја : Флуоресцентна Зелена. Големина : 4 4 3/4 инчи х 2 3/8 Инчи. Материјал : Car 13 Точка Картон. Тагови. Флуоресцентни Ознаки. 13 Пт. Тагови За Испорака - Флуоресцентни-Претходно Нанижани. Произведено во САД.

Избор на купувачи..