• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Соната I платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Соната I платно уметност по боја пекара црна мат, сребрена рамка

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини трговска марка ликовна уметност „Соната I“ платно уметност по боја пекарница црна мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Ботанички. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..