• Неодамнешно
Фантоскоп 18 18 светло сина полиестер фрла перница
zoom_in

Фантоскоп 18 18 светло сина полиестер фрла перница

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Фантоскоп. Фантоскопската корпорација е основана во 1992 година - ние прво ги инвестиравме и ги носевме нашите производи во Јапонија и Германски, и се развивме многу успешно на пазарот на текстил во Европа и Азија. И, го слетавме нашиот чекор на пазарот на Северна Америка во последните неколку години, да се појавиме како еден од лидерите во домашната текстилна индустрија со обезбедување на едностепен украсен дом; и дизајнирање на најиновативни производи .. Овие се направени од високо квалитетен материјал и се издржливи и имаат одличен водоотпорен ефект . перницата ви овозможува удобно да држите, да се потпреме или да се одморите и сигурно ќе додадете вкус, текстура и длабочина во вашата надворешна околина. Нашите перничиња ќе одговараат совршено за пикник за кампување за кампување на отворено и така натаму и се безбедни за машинско миење, така што секогаш сте слободни да го промените дизајнот еднаш во некое време. Нашите производи не само што се во чекор со модните трендови, купете го сега за да ги осветлите вашиот шатор и градина. Материјали : Полиестер микрофибер, невидливо затворање на патент. Големина : 18 x 18 инчи 45 x 45 cm, 2 пакувања на отворено водоотпорен капак за фрлање перница со вметнување. Карактеристики : Покрив за перници за фрлање на отворено, специјален водоотпорен ефект и повеќекратна боја за избор. Забелешка : Поради надградби на производи, водоотпорни перници за фрлање што ги добивте може да бидат во две форми : со бели рабови или без бели рабови.

Избор на купувачи..