• Неодамнешно
Уникатен Разбој Урамнотежена Хиги Бушава Модерна Геометриска Област килим или Тркач
zoom_in

Уникатен Разбој Урамнотежена Хиги Бушава Модерна Геометриска Област килим или Тркач

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ние го добиваме : внатрешно украсување не е?т секогаш лесно како што изгледа НА ТЕЛЕВИЗИЈА. Решението? Килим кој оди со се. Оваа колекција?и меките, неутрални бои и едноставните геометриски обрасци го прават совршено надополнување на секој дизајн на просторијата. Кадифен куп и рачно плетен раб носат допир на недооценен луксуз за да го подигнете вашиот стил уште повеќе, за да можете да престанете да се стресувате и да започнете да го покажувате вашиот простор. Греј/5 '0 х 8' 0. 100% Полипропилен со Рачно Плетен раб. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 1,25 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Избор на купувачи..