• Неодамнешно
Жените Блузи Дозвола Под Sol 10-Падне Цврсто Копче Надолу Памук И Лен Јака Долг Ракав Обичните Лабава Туника Врвови Со Џеб
zoom_in

Жените Блузи Дозвола Под Sol 10-Падне Цврсто Копче Надолу Памук И Лен Јака Долг Ракав Обичните Лабава Туника Врвови Со Џеб

DEN 415.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Најдете го вашето совршено вклопување и стил овде во нашата продавница за модни напред.69 "Предна Должина : 79cm/31. Кул на топлина, тие не ве прават смрдливи. Оваа Блуза Лабава одговара за повеќето форми на телото. Ново За Оваа Сезона, Лабава и течна . Нашата колекција содржи слатки туники, секси маици и облечени ребрести врвови кои без напор ќе ја подигнат вашата облека. За бохо атмосфера, изберете течен бел или црн камис. Секси V Вратот, Долг Ракав, Лабава, Лесен, Тенок, ткаенина, повик блуза кошула за жени.10" Должина На Грбот : 85cm/33. Истражете ги нашите графички отпечатоци и парчиња инспирирани од гроздобер за допир на носталгија или одлучете се за основни падови на копчињата во мек памук за безвременски изглед. : 5 X-Large US : 18 UK : 22 EU : 48 Bust : 144cm/56. Женски Кошули Со Еднобојни Копчиња V Вратот Лабава Блуза Со Долг Ракав Секојдневна Работа Туника Врвови Со Џеб Карактеристики : Мека и Удобна. Без разлика дали претпочитате цврсти бои или смели дезени, ние нудиме пакувања, исечени дизајни и беспрекорни опции.05"Ракав : 63cm/24. Окбоп Женски Врвови Клиренс Под Fall 10-2023 Пад Цврсто Копче Надолу Памук и Лен Јака Долг Ракав Обични Лабави Туника Врвови со Џеб. Погоден за канцеларија,вежбање,кампување на отворено и исто така секојдневно секојдневно носење,плажа,забава,одмор,улица, шопинг итн. Големина Шема : Големина : ХХХХХХЛ Големина. Не сме заборавиле на најважните работи за вежбање-откријте врвови дизајнирани да го сокријат стомакот и оние со детали од предниот дел на јазолот.80"Size : XXXXXLSize.Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Памук И ленен модел : Цврста колорка : V-Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Маици.Добредојдовте во нашата онлајн продавница, каде што ќе најдете широк избор на женски блузи и кошули за секоја пригода. Добро одговара со тексас Шорцеви или Фармерки, Хеланки или Сандали!тоа ве прави да изгледате Повеќе Секси, Стилски, Симпатичен, Одличен визуелен ефект.

Избор на купувачи..