• Неодамнешно
Црвен Кап® Машки Перформанси Со Кратки Ракави Плете® Џебно Јадро Поло
zoom_in

Црвен Кап® Машки Перформанси Со Кратки Ракави Плете® Џебно Јадро Поло

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Супериорното задржување на бојата на ова дело поло го одржува да изгледа свежо и ново, поместување по смена. Неговиот лесен, но издржлив материјал е отпорен на финтата за да можете да избегнете искинувања и солзи и има странични отвори за дополнителна подвижност и дишење. На врвот со помош на директно дно, овој врв ќе ве одржува да изгледате и да се чувствувате професионално. Земете некои за вашиот тим во класичен бургундија. Ткаенината отпорна на финтата и брчките ве одржува да изгледате полирано и професионално. Лесен, но екстра издржлив. Напредното отстранување на влага ве одржува ладни под притисок, додека супериорното задржување на бојата ве одржува да изгледате остри во текот на целиот ден. Правиот раб изгледа професионално кога е напикан или изоставен. Нема џеб. Индустриски перење пријателски.

Избор на купувачи..