• Неодамнешно
Tawop Американско Знаме Маица Жени Летни Врвови За Тинејџери Цветни Печати Краток Ракав Екипажот Лабава О-Вратот Градиент
zoom_in

Tawop Американско Знаме Маица Жени Летни Врвови За Тинејџери Цветни Печати Краток Ракав Екипажот Лабава О-Вратот Градиент

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Барате совршена кошула за да ја покажете Својата Американска гордост ова лето? Не гледајте подалеку од нашата колекција патриотски блузи и маици! Прославете Го Денот На Независноста, Денот На Таткото или кој било ден со нашиот избор на маици од 4 јули, маици со Американско знаме и графички кошули во САД. Нашата колекција На Кошули За Денот На Независноста има дизајни кои се совршени за покажување на вашата љубов кон вашата земја. Без разлика дали барате класична маичка со Американско знаме или помодерен дизајн, ве покривме. Не чекајте до последен момент За Да го добиете Денот На Независноста купувајте ја нашата колекција сега и покажете го вашиот патриотизам со стил! Tawop Американско Знаме Маица Жените Лето Блузи За Тинејџери Цветни Печатење Краток Ракав Екипажот Лабава О-Вратот Градиент. Големина Шема : Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38.58 "Ракав : 20см/7.87" Рамо : 44см/17.32 "Должина : 71см/27.95". Спецификации : Бои : Црна Големина : 6сезона : Летен Пол : менокација : Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Ракавот на Плојестер : Тип На Шема На Кратки Ракави : Печатен Стил : Мода,Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Суво Пакување со Линија : Женски Врвови Од 1 ПАРЧЕ. Пријателски Совети : 1.Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч=2,54 см) 1233.Поради осветлувањето и мониторите, постојат мали разлики помеѓу сликата и вистинската ставка. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Ветување : Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо.

Избор на купувачи..