• Неодамнешно
Женски Џерси Резервоарот Врвот
zoom_in

Женски Џерси Резервоарот Врвот

DEN 226.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои. Бидете сигурни знаејќи дека нашите кошули остануваат да изгледаат толку свежи и толку чисти време по време миење после миење.Забавно и непочитувано - подгответе се за модниот изглед пролет/лето со овие уникатни забавни бои кои изгледаат одлично на сонце или на плажа со пријателите. Клементина Женски Џерси Резервоарот.

Избор на купувачи..