• Неодамнешно
Прегрнете ги вашите кривини, женски и жени плус Лекси здолниште со 1 парчиња
zoom_in

Прегрнете ги вашите кривини, женски и жени плус Лекси здолниште со 1 парчиња

DEN 463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прегрнете ги вашите криви ™ од Miracle Brands® е внимателно направена со нашата ексклузивна контролна ткаенина Curvetex®, обезбедувајќи ја целата контрола на телото. Секој стил е уникатно дизајниран за обликување и мазно, ве зајакнува да ги славите вашите криви со доверба. Силуета за слабеење. Контролна ткаенина.

Избор на купувачи..