• Неодамнешно
BlackBerry Bold - 3G Blackberry Smartphone - MicroSD Slot - LCD дисплеј - 2,4 - Пиксели - Задна камера 3. MP - црна
zoom_in

BlackBerry Bold - 3G Blackberry Smartphone - MicroSD Slot - LCD дисплеј - 2,4 - Пиксели - Задна камера 3. MP - црна

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Black Berry Bold 9700 - Black - 3 G Black Berry Smartphone - GSM Клучни карактеристики и придобивки : Покажување со висока резолуција на Black Berry Bold 9700 Smartphone има голем, hi -res екран кој прикажува над 65,000 бои; Креирање на живописно искуство за гледање за сите ваши фотографии, видеа, датотеки и веб -страници . Track Pad Navigation Access Што е важно со навигацијата Track Pad, врз основа на тоа како се дизајнирани лаптопите. Полнете го прстот над патеката за да се движите низ менијата и иконите. Мало притискање и кликнете ви дозволува да изберете ставка за да се движите каде сакате да одите . Мултимедијанџеј музика, видеа, фотографии и документи во одлична боја и звук. Лесно синхронизирајте ги податоците и аудио-датотеките од вашата работна површина до Black Berry Bold 9700 и добијте до 35 часа време на репродукција на музика . Проширувачка меморија за меморија 256 MB на флеш меморија на одборот со лесно вметнување картичка Micro SD. Создадете дополнителна просторија за е -пошта, пораки, апликации, мултимедијални датотеки, документи и сите други важни работи што сакате да ги преземете со вас . Видео снимање со камера со 3,2 MP, Black Berry Bold 9700 Smartphone ја карактеризира функционалноста на видео камерата. Снимајте и прегледувајте видеа на екранот Hi-RES и споделете ги преку е-пошта, текстуални пораки или страници за социјално вмрежување . Брзи мрежни врски 3 G мрежна конекција ви овозможува побрзо да ја пребарувате веб-страницата или да ги гледате прилозите за е-пошта. Додека Wi-Fi поддршката му овозможува на вашиот Black Berry Bold 9700 паметен телефон да пристапува до достапните жаришта . Што е вклучено : Black Berry Bold 9700. 1500 m Ah батерија. Адаптер за напојување.

Избор на купувачи..