• Неодамнешно
Значи, лајт од лесни сандали со клин на улица
zoom_in

Значи, лајт од лесни сандали со клин на улица

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подигањето од So Lite by Easy Street е дизајниран да обезбеди крајно уживање во обувките. Трикратната детална детали за безвременска силуета му дава на овој клин сандал работ. Неговата светлосна светлина од пердуви и обликувана амортизирана влошка ќе ги задржи нозете среќни. Лесна и флексибилна надворешна плоча. Единствено детали за детали. Тројно истегнување за вклопување.

Избор на купувачи..