• Неодамнешно
Здраво Кити Краток ракав Chambray Top & Leggings, комплет за облека
zoom_in

Здраво Кити Краток ракав Chambray Top & Leggings, комплет за облека

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Willе го сакате овој апсолутно симпатичен сет на нозе! Симпатичната туника за тексас на Hello Kitty ќе изгледа мила на вашата бебешка. Таа ќе сака да ја види разиграната графичка „Здраво Кити“ и ќе сака колку е пријатна таа во овој сет од 2 компјутери. Убаво во совпаѓање на нане, кои одговараат на „Бјанка“, на вашето малечко му обезбедуваат крајна удобност и стрии за секојдневно носење. Комплети за нозе. Деним туника со боја на контрастна боја на јарем и клуч w/ јазол кај ракавот. Tulle Ruffle на полите.

Избор на купувачи..