• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност пајак орхидеја и був око платно уметност од Курт Шафер
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност пајак орхидеја и був око платно уметност од Курт Шафер

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини Оваа подготвена, галерија завиткано уметничко парче, има пеперутка на пајак орхидеја. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee. Оваа слика е исто така завиткана со галерија, така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка, овозможувајќи безделна презентација на готовото сликарство.

Избор на купувачи..