• Неодамнешно
Time и Tru Top Women's Top Top, 2-пакет
zoom_in

Time и Tru Top Women's Top Top, 2-пакет

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ова удобно време и резервоарот за време на мајчините 2-пакет е од суштинско значење за да очекуваат мајки. Опуштете се во мека удобност или слој под јакна или џемпер за класичен изглед. Исклучиво на. Материјал : 92% рециклиран полиестер/8% спандекс. Машината за нега што може да се перат. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. сет вклучува : два врвови на резервоарот. Fit : Опуштено вклопување. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Мајчински резервоар Топ 2-пакет за жени од време и Тру.

Избор на купувачи..