• Неодамнешно
Пинк Платинум девојки целосна патент со качулка, јакна за дожд, големини 4-16
zoom_in

Пинк Платинум девојки целосна патент со качулка, јакна за дожд, големини 4-16

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Девојки дождовна јакна; Чувајте топло и суво во овие девојки поштеда од јакна од дожд со постава од ткаенина од Jerseyерси и половина месечина. Странични влезни џебови за држење на рацете топли и суви. Водоотпорен. Худ. Поставата за аспираторот Jerseyерси.

Избор на купувачи..