• Неодамнешно
Текстура Бодикон Породилен Фустан
zoom_in

Текстура Бодикон Породилен Фустан

DEN 248.16

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој породилен фустан е совршено вклопување за време и по бременоста! Стилот на бодикон е текстура, има 3/4 ракави и удира над коленото. За секоја сезона и секој триместар и пошироко. Направен со мек спандекс, овој породилен фустан однапред до пост се протега над вашиот растечки стомак, но ја задржува својата оригинална форма.Породилен Фустанкраток Чамец Со Ракави Вратот Над Деталите За Колена 95% Полиестер / 5% Спандексјерси Плетење Машина За Перење Или Суво Чисто Деколте со Лажичка. Силуета на обвивка. Породилен фустан. Пуловер стил.

Избор на купувачи..