• Неодамнешно
Најдобро фитинг гаќички памук туника Туника Камизола прилагодлив резервоар за ленти за шпагети, пакет
zoom_in

Најдобро фитинг гаќички памук туника Туника Камизола прилагодлив резервоар за ленти за шпагети, пакет

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Најдоброто фитинг Panty 3 Pack Cami е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба. Тоа е совршено основно поставување за жените. Убаво одговара на вашето тело, допира меко против кожата, изгледа облечен и се чувствува пријатно. Дизајнирано во удобно тенок. Памукот Ками дише додека обезбедува истегнување за удобно носење. Машината за миење и сушење на суво прилагодување на каишот со шпагети. Мек памук за дишење. Совршен за положување. Многу истегнување за максимална удобност. Туника.

Избор на купувачи..