• Неодамнешно
Наоткриено Лето Прекрасна Облека За Девојчиња Пеперутка Печатени Врвови Од Камизола+Комплети Цврсти Шорцеви
zoom_in

Наоткриено Лето Прекрасна Облека За Девојчиња Пеперутка Печатени Врвови Од Камизола+Комплети Цврсти Шорцеви

DEN 447.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Најдобар Подарок : овој комплет шорцеви е многу добар подарок за вашата девојка на роденден, одмор или како награда. 120 t Tops Должина : t27tпресврт : t50tt Bust : t50t Tshors Должина : t28tt Age : t3-4 Години. 110 t Tops Должина : t25tt Waist : t48ttshors Должина : t26, 5tt Age : t2-3 Години. Лесна облека!. Материјал : памук. 1 пар х шорцеви. Големина(инч).

Избор на купувачи..