• Неодамнешно
Девојки за правда секојдневно ги фавеат основните нозе со целосна должина, големини XS-XLP
zoom_in

Девојки за правда секојдневно ги фавеат основните нозе со целосна должина, големини XS-XLP

DEN 160.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

'Llе се чувствува прекрасно со секојдневното јадро од целосна должина од правдата! Оваа симпатична нозе нуди пријатна еластична лента за половината во мека, истегната ткаенина - сигурно ќе додадете удобен пресврт во секојдневната гардероба на вашата мода. Во вашата трендовски мода на модата на модата, ова симпатично влечење на нозе е сигурно дека ќе биде лесен за носење, лесен за парови додаток на нејзиниот изглед! Спарете го со омилениот врв или слој го под нејзиниот фустан за правда за изглед исто толку уникатно колку што е! Само на. Материјал : 57% памук, 20% рециклиран полиестер, 16% полиестер, 7% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Одговара : Нога. Подигање и инсејм : Мидриз, големина 10 има 23 1/2 "Инемам. Затворање : Повлечете го стилот. Pебови : Ништо. Карактеристики : еластична лента за половината, лого срце на грб. Правдата нуди парчиња на трендови и класични најважни работи за да ги надополнат вашите девојки постојано се развива стил... и Inseam : Midrise, големина 10 има 23 1/2 "inseam. Затворање : Повлечете стил. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична лента за половината, лого срце на грб. Правдата нуди парчиња на тренд и класични најважни работи за да го надополнат постојано развивачкиот стил на вашата девојка.... Материјал : 57% памук, 20% рециклиран полиестер, 16% полиестер, 7% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Одговара : Нога. Подигање и инсејм : Мидриз, големина 10 има 23 1/2 "Инемам. Затворање : Повлечете го стилот. Pебови : Ништо. Карактеристики : еластична лента за половината, лого срце на грб. Правдата нуди парчиња на трендови и класични најважни работи за да ги надополнат вашите девојки постојано се развива стил.

Избор на купувачи..