• Неодамнешно
Летни Фустани За Жени Ракави Секојдневен Цврст Мини Фустан Со Врат Зелен Л
zoom_in

Летни Фустани За Жени Ракави Секојдневен Цврст Мини Фустан Со Врат Зелен Л

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа ткаенина За Мини Фустан со Ракави 3/4 е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со V-Вратот трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Памук. - Стил Должина На Ракавот : 3/4 Должина На Облека Во Стилот На Ракавот : Мини-Стил На Вратот На Облеката : Стил На Фустан Со Врат : Мини-Шема : Цврста Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С САД : 4 Биста : 94см/37,01" Рамо : 37,7 см/14,84" Должина : 94,5 см/37,20" Големина : М САД : 6 Биста : 99см/38,98" Рамо : 39см/15,35" Должина : 96см/37,80" Големина : Л САД : 8 Биста : 104см/40,94" Рамо : 40,3 см/15,87" должина : 97,5 См/38,39" големина : xl us : 10 биста : 111 см/43,70" Рамо : 41,8 см/16,46" должина : 99 См/38,98" големина : 2xl Сад : 12 биста : 118 см/46,46" Рамо : 43,3 см/17.05" Должина : 100.5 См/39.57" женски летни фустани. летни фустани за жени 2023 трендовски. Погоден за пролет, лето, дневно слободно време, работа, состанок, забава, тематска забава, плажа, одмор, совршен натпревар со вашите високи потпетици. Избор на подарок, Погоден За давање на семејството, пријателите или колегите како роденденски подарок или празничен подарок за збогатување на нејзината гардероба. Женски Фустани ; летни фустани за жени.

Избор на купувачи..