• Неодамнешно
Академски опрема навива за возрасни уникатни училишни чевли
zoom_in

Академски опрема навива за возрасни уникатни училишни чевли

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Академски опрема навива за возрасни Унисекс училишни чевли. Овие елегантни чевли имаат стилски дизајн, затворање на чипка и горниот дел од кожа. Мека кожна постава и перниче со нозе за удобност. Академски опрема навива за возрасни Унисекс училишни чевли.

Избор на купувачи..